KATEGORİ:  Kokteyler

MAGİC LİPSİ TARİFİ

# Kokteyler
Martini bianca,buz ile karıştırılıp martini bardağına süzülür.Votka fındık eklenerek kırık buz ile servis edilir.Son olarak iki damla scotch viski damlatılır.

BUCKAROO TARİFİ

# Kokteyler
İlk iki malzemeyi kırılmış buz dolu bir bardağa koyun.Hızlıca karıştırın ve bardağa ağzına kadar kola ile doldurun.Daha fazla karıştırmak isteyen ruhlar için bir de kokteyl çubuğu ve pipet ekleyin.Süsleme olarak portakal dilimi ve nane yaprağı kullanabilirsiniz.

DAİQUİRİ TARİFİ

# Kokteyler
Şeker tamamen eriyene kadar tüm malzemeleri buzla karıştırın ve iyice soğutunuz bir kokteyl bardağına süzün.Şaşaadan uzak süslemesiz servis etmeniz,bizden size küçük bir tavsiye.

HİGHLAND MORNİNG TARİFİ

# Kokteyler
Tüm malzemeleri buzla iyice karıştırıp soğutulmuş viski bardağına boşaltın.İçeceğinizi bir parça greyfurt kabuğu ve cointreau nun varlığını vurgulamak isterseniz yarım dilim portakal ile süsleyin.

LİGHT MOJİTO TARİFİ

# Kokteyler
Esmer şeker,lime ve taze nane bardağın dibine atılıp iyice dövülür.Üzerine bardağı doldurucak kadar light bira konur.Kırık buzla servis edilir.

FRENCH KİSS TARİFİ

# Kokteyler
Shaker da küp buz ile nane yaprakları atılır.Üzerine geri kalan tüm malzemeler eklenip çalkalanır.Buzlarıyla birlikte bardağa boşaltılarak servis edilir.

ÇİKOZİLLA

# Kokteyler
Tüm malzemeleri yüksek hızlı bir blender ile prüssüz bir kıvam alıncaya kadar karıştırın ve servis yapın.