Tüm Doğum Kontrollerine Nanik Yaparak Spirale Rağmen Doğan Bebek!

Yüzde 99.9 koruma oranıyla en başarılı doğum kontrol yöntemi olarak görülen spiral, nasıl olduysa işe yaramamış ve ortaya dünyanın en komik fotoğraflarından birisi çıkmış. Spirali yenen bebekle tanışın.Doğum kontrol yöntemleri, yüzde 98-99 oranında başarı sağlayır artık. Ancak ufacık bir yüzde, bazen beklenmedik sonuçlara yol açıyor. Amerika'da yaşayan Lucy Hellein'in yaşadığı durum, tam olarak bunun kanıtı.Lucy Hellein, anne olmak için doğru bir zamanda olmadığını düşünerek, geçtiğimiz yıl spiral taktırmış. Spiral, yüzde 99.8 oranında başarı sağlayan bir doğum kontrol yöntemi. Ancak vücudu hamilelik belirtileri göstermeye başlamış. Doktora gittiğinde de gördüklerine inanamamış. Bir düşünün, dünyanın en güvenilir doğum kontrol yöntemini kullanıyorsunuz ancak hamilesiniz! Üstelik doktorun söylediğine göre Hellein muhtemelen spiral takıldıktan yalnızca üç hafta sonra hamile kalmış.Instagram'da doğumdan birkaç hafta önce yaptığı paylaşımda Hellein durumu şöyle özetliyor: "Geçtiğimiz Aralık ayında 18 haftalık hamile olduğumu öğrendim. 'Nasıl olur da hamile olduğunu anlayamazsın?' diyebilirsiniz ama, hala spiral kullandığımı belirtirsem olaylar daha anlaşılır hale gelir sanırım. 4 Mayıs'ta doğumun gerçekleşeceğini söylüyordu. Bu bebek gerçekten kocaman bir sürpriz ve ben görünüşe göre yüzde 1'lik bir grubun içerisindeyim."Doğum yaptıktan sonra bir doktor, plasentanın arkasında spiralin bulunduğunu söylemiş. Daha sonra da azimli bebeğimiz Dexter Tyler'ın eline bu spiral tutuşturulmuş. Harika bir görüntüyle karşı karşıyayız.

Tüm Doğum Kontrollerine Nanik Yaparak Spirale Rağmen Doğan Bebek!

Tüm Doğum Kontrollerine Nanik Yaparak Spirale Rağmen Doğan Bebek!

Yüzde 99.9 koruma oranıyla en başarılı doğum kontrol yöntemi olarak görülen spiral, nasıl olduysa işe yaramamış ve ortaya dünyanın en komik fotoğraflarından birisi çıkmış. Spirali yenen bebekle tanışın.

Doğum kontrol yöntemleri, yüzde 98-99 oranında başarı sağlayır artık. Ancak ufacık bir yüzde, bazen beklenmedik sonuçlara yol açıyor. Amerika'da yaşayan Lucy Hellein'in yaşadığı durum, tam olarak bunun kanıtı.


Lucy Hellein, anne olmak için doğru bir zamanda olmadığını düşünerek, geçtiğimiz yıl spiral taktırmış. Spiral, yüzde 99.8 oranında başarı sağlayan bir doğum kontrol yöntemi. Ancak vücudu hamilelik belirtileri göstermeye başlamış. Doktora gittiğinde de gördüklerine inanamamış. Bir düşünün, dünyanın en güvenilir doğum kontrol yöntemini kullanıyorsunuz ancak hamilesiniz! Üstelik doktorun söylediğine göre Hellein muhtemelen spiral takıldıktan yalnızca üç hafta sonra hamile kalmış.


Instagram'da doğumdan birkaç hafta önce yaptığı paylaşımda Hellein durumu şöyle özetliyor: "Geçtiğimiz Aralık ayında 18 haftalık hamile olduğumu öğrendim. 'Nasıl olur da hamile olduğunu anlayamazsın?' diyebilirsiniz ama, hala spiral kullandığımı belirtirsem olaylar daha anlaşılır hale gelir sanırım. 4 Mayıs'ta doğumun gerçekleşeceğini söylüyordu. Bu bebek gerçekten kocaman bir sürpriz ve ben görünüşe göre yüzde 1'lik bir grubun içerisindeyim."


Doğum yaptıktan sonra bir doktor, plasentanın arkasında spiralin bulunduğunu söylemiş. Daha sonra da azimli bebeğimiz Dexter Tyler'ın eline bu spiral tutuşturulmuş. Harika bir görüntüyle karşı karşıyayız.
YORUMLAR