Survivor İzleyen Herkesin Yemek Ödülü Kazanmış Gibi Okuyacağı 12 Tweet

Ta 2005'ten beri devam eden, reyting rekorları kıran bir yarışma Survivor. Her sene kendi fenomenlerini yaratan, işi gücü bıraktırıp kendinden konuşturan, altın günlerinden kahve muhabbetlerine her yerde gönüllüler/ünlüler kıyaslamasının dibine vurduran Survivor 2017 de bir başladı, pir başladı.Geçtiğimiz senelere göre biraz sönük başlasa da Çocuklar Duymasın'ın Havuç'undan, Şakşuka Tarık Mengüç'e, İlhan Mansız'a kadar uzanan Ünlüler takımı ve Bayrampaşalı Erdi'den yarışmadan kendi kendini eleyen "Get Back Over Here" Eser West'ine kadar Gönüllüler takımı kıyasıya mücadele edip yemek ödüllerini kazanmak için birbirlerini yerken biz de sosyal medyada onlar hakkında konuşulanları derledik.Buyursunlar.

Survivor İzleyen Herkesin Yemek Ödülü Kazanmış Gibi Okuyacağı 12 Tweet

Ta 2005'ten beri devam eden, reyting rekorları kıran bir yarışma Survivor. Her sene kendi fenomenlerini yaratan, işi gücü bıraktırıp kendinden konuşturan, altın günlerinden kahve muhabbetlerine her yerde gönüllüler/ünlüler kıyaslamasının dibine vurduran Survivor 2017 de bir başladı, pir başladı.

Geçtiğimiz senelere göre biraz sönük başlasa da Çocuklar Duymasın'ın Havuç'undan, Şakşuka Tarık Mengüç'e, İlhan Mansız'a kadar uzanan Ünlüler takımı ve Bayrampaşalı Erdi'den yarışmadan kendi kendini eleyen "Get Back Over Here" Eser West'ine kadar Gönüllüler takımı kıyasıya mücadele edip yemek ödüllerini kazanmak için birbirlerini yerken biz de sosyal medyada onlar hakkında konuşulanları derledik.

Buyursunlar.

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

6.

 

7.

 

8.

 

9.

 

10.

 

11.

 

12.

 
YORUMLAR