LİMONLU SUYUN FAYDALARI?

Cildinizi temizler – Su içmek kendi başına vücudunuzu toksinlerden arındırır ama içine C vitamini eklendiğinde kanınızdaki toksinler de temizlenir ve cildiniz kızarıklıklardan ve ince çizgilerden kurtulur.Solunum problemlerinize yardımcı olur – Eğer solunum yollarınızda probleminiz varsa, limonlu su sizin için ideal içecektir! Limon, antibakteriyel özelliği sayesinde göğüs enfeksiyonlarınızdan kurtulmanızı ve öksürüklerinizin rahatlamasını sağlar.Beynin ve sinir sistemininin daha hızlı çalışmasını sağlar – İçeriğindeki potasyum sayesinde depresyondan kurtulmanızı, unutkanlığınızı atmanızı ve beyin sisinin ortadan kalkmasını sağlar.İmmün sisteminizi güçlendirir – Limonun içindeki potasyum kan basıncını düzenler, beyni uyarır ve soğuk algınlığı ile savaşır.Kilo vermenizi sağlar – Limonlu su içmek yemek yeme isteğinizin önüne geçer, metabolizmanızı güçlendirir ve şişkinliğinizi atmanızı sağlar.Akşamdan kalmalığınızı yok eder – Limonlu su midenizi sakinleştirir ve antiseptik işlevi görerek detoks yapmanızı sağlar.Nefesi tazeler – Limonlu su, sigara, baharatlı yemekden dolayı kötü kokan nefesinizi tazeler.Ph seviyenizi düzenler – Ph seviyenizi düzenlemek sizi pek çok hastalığa karşı korur.

LİMONLU SUYUN FAYDALARI?

LİMONLU SUYUN FAYDALARI?

Cildinizi temizler – Su içmek kendi başına vücudunuzu toksinlerden arındırır ama içine C vitamini eklendiğinde kanınızdaki toksinler de temizlenir ve cildiniz kızarıklıklardan ve ince çizgilerden kurtulur.


Solunum problemlerinize yardımcı olur – Eğer solunum yollarınızda probleminiz varsa, limonlu su sizin için ideal içecektir! Limon, antibakteriyel özelliği sayesinde göğüs enfeksiyonlarınızdan kurtulmanızı ve öksürüklerinizin rahatlamasını sağlar.


Beynin ve sinir sistemininin daha hızlı çalışmasını sağlar – İçeriğindeki potasyum sayesinde depresyondan kurtulmanızı, unutkanlığınızı atmanızı ve beyin sisinin ortadan kalkmasını sağlar.


İmmün sisteminizi güçlendirir – Limonun içindeki potasyum kan basıncını düzenler, beyni uyarır ve soğuk algınlığı ile savaşır.


Kilo vermenizi sağlar – Limonlu su içmek yemek yeme isteğinizin önüne geçer, metabolizmanızı güçlendirir ve şişkinliğinizi atmanızı sağlar.


Akşamdan kalmalığınızı yok eder – Limonlu su midenizi sakinleştirir ve antiseptik işlevi görerek detoks yapmanızı sağlar.


Nefesi tazeler – Limonlu su, sigara, baharatlı yemekden dolayı kötü kokan nefesinizi tazeler.


Ph seviyenizi düzenler – Ph seviyenizi düzenlemek sizi pek çok hastalığa karşı korur.
YORUMLAR