Doğar doğmaz annesinden koparılıp atılan tay, oyuncak ayısıyla uyuyor

Dünyaya gelmesinden sadece birkaç saat sonra annesinden koparılmış bir tay ve İngiltere’deki Dartmoor Milli Parkı’na terk edildi. Annesinden acımasızca koparılıp atılan tay, parktaki başka atları emmeye çalışırken bulundu. Kurtarıcıları onu yerel bir rehabilitasyon merkezine götürdü. Onu kurtaran gönüllüler, adını “Breeze” koydular.Yapılan ilk tıbbi değerlendirmede Breeze’in durumunun oldukça kötü olduğu tespit edildi. Sıvı kaybı, besinsizlik ve yaşadığı korku nedeniyle şoka girmişti. Ama o hayata tutundu ve daha da güçlenmek için çabalıyor.Hayata tutunmasında ona en büyük desteği veren ise oyuncak ayısı “Buttons” Breeze, yaşadığı korku ve şoku Buttons’a sarılıp uyuyarak atlatıyor ve yalnızca onun yanında kendini güvende hissedebiliyor.

Doğar doğmaz annesinden koparılıp atılan tay, oyuncak ayısıyla uyuyor

Dünyaya gelmesinden sadece birkaç saat sonra annesinden koparılmış bir tay ve İngiltere’deki Dartmoor Milli Parkı’na terk edildi. Annesinden acımasızca koparılıp atılan tay, parktaki başka atları emmeye çalışırken bulundu. Kurtarıcıları onu yerel bir rehabilitasyon merkezine götürdü. Onu kurtaran gönüllüler, adını “Breeze” koydular.

Yapılan ilk tıbbi değerlendirmede Breeze’in durumunun oldukça kötü olduğu tespit edildi. Sıvı kaybı, besinsizlik ve yaşadığı korku nedeniyle şoka girmişti. Ama o hayata tutundu ve daha da güçlenmek için çabalıyor.Hayata tutunmasında ona en büyük desteği veren ise oyuncak ayısı “Buttons” 

Breeze, yaşadığı korku ve şoku Buttons’a sarılıp uyuyarak atlatıyor ve yalnızca onun yanında kendini güvende hissedebiliyor.

1.

Dünyaya gelmesinden sadece birkaç saat sonra annesinden koparılmış bir tay ve İngiltere’deki Dartmoor Milli Parkı’na terk edildi.

2.

Annesinden acımasızca koparılıp atılan tay, parktaki başka atları emmeye çalışırken bulundu.

3.

Kurtarıcıları onu yerel bir rehabilitasyon merkezine götürdü.

4.

Onu kurtaran gönüllüler, adını “Breeze” koydular.

5.

Yapılan ilk tıbbi değerlendirmede Breeze’in durumunun oldukça kötü olduğu tespit edildi. Sıvı kaybı, besinsizlik ve yaşadığı korku nedeniyle şoka girmişti.

6.

Ama o hayata tutundu ve daha da güçlenmek için çabalıyor.Hayata tutunmasında ona en büyük desteği veren ise oyuncak ayısı “Buttons” 
YORUMLAR