2 günde 2 kilo verdiren ayran detoksu

Ayran detoksu ile vücuttaki zararlı toksinlerden kurtulmanız ve hızlı bir şekilde ödem atmanız mümkün. Ancak bu detoksu uygulamadan önce muhakkak doktorunuza danışmalısınız. Düzenli ilaç kullanıyor ya da kronik bir rahatsızlığınız var ise ayran detoksunu uygulamaktan vazgeçin!Ayran detoksu için malzemelerTam yağlı ayranRendelenmiş havuçKişniş ve nane yapraklarıYarım çay kaşığı kavrulmuş kimyon tozuNasıl yapılır?Tüm malzemeleri bir kavanoz içinde karıştırın ve ardından birkaç dakika mikser ile çırpın. Karışımınız hazır.Ayran detoksunda tüketilen besinlerKuru incir, hurma, kuru erik, kızılcık, keten tohumu, kabak çekirdeği, ceviz, badem, ev yapımı sebze çorbaları, hindistan cevizi suyu, bitki çayları.Ayran detoksunda uzak durulması gereken besinlerUnlu ve şekerli yiyecekler, soya ürünleri, tahıllar ve bakliyatlar, konserve yiyecekler, et ürünleri, paketlenmiş gıdalar, yapay tatlandırıcılar.Sadece 2 gün uygulanan ayran detoksu beslenme planıKahvaltı: 1 adet yumurta, 2 dilim beyaz peynir, salatalık ve domatesAra öğün: Hazırladığınız ayran karışımıÖğle: Bakliyatsız ayran aşı çorbasıAra öğün: 1 adet kuru incir, bir avuç kabak çekirdeği ve 10 adet çiğ badem.Akşam: Bir kase domates çorbası ya da tarhana çorbası, yeşillik salatasıAra öğün: Hazırladığınız ayran karışımıAyran detoksu yaparken bolca su içmeye özen gösterin. Detoksu 2 gün boyunca uygulayın.

2 günde 2 kilo verdiren ayran detoksu

 2 günde 2 kilo verdiren ayran detoksu

Ayran detoksu ile vücuttaki zararlı toksinlerden kurtulmanız ve hızlı bir şekilde ödem atmanız mümkün. Ancak bu detoksu uygulamadan önce muhakkak doktorunuza danışmalısınız. Düzenli ilaç kullanıyor ya da kronik bir rahatsızlığınız var ise ayran detoksunu uygulamaktan vazgeçin!

Ayran detoksu için malzemeler

Tam yağlı ayran
Rendelenmiş havuç
Kişniş ve nane yaprakları
Yarım çay kaşığı kavrulmuş kimyon tozu

Nasıl yapılır?

Tüm malzemeleri bir kavanoz içinde karıştırın ve ardından birkaç dakika mikser ile çırpın. Karışımınız hazır.

Ayran detoksunda tüketilen besinler

Kuru incir, hurma, kuru erik, kızılcık, keten tohumu, kabak çekirdeği, ceviz, badem, ev yapımı sebze çorbaları, hindistan cevizi suyu, bitki çayları.

Ayran detoksunda uzak durulması gereken besinler

Unlu ve şekerli yiyecekler, soya ürünleri, tahıllar ve bakliyatlar, konserve yiyecekler, et ürünleri, paketlenmiş gıdalar, yapay tatlandırıcılar.

Sadece 2 gün uygulanan ayran detoksu beslenme planı


Kahvaltı: 1 adet yumurta, 2 dilim beyaz peynir, salatalık ve domates

Ara öğün: Hazırladığınız ayran karışımı

Öğle: Bakliyatsız ayran aşı çorbası

Ara öğün: 1 adet kuru incir, bir avuç kabak çekirdeği ve 10 adet çiğ badem.

Akşam: Bir kase domates çorbası ya da tarhana çorbası, yeşillik salatası

Ara öğün: Hazırladığınız ayran karışımı

Ayran detoksu yaparken bolca su içmeye özen gösterin. Detoksu 2 gün boyunca uygulayın.
YORUMLAR